Služby a servisKurzy a školení

Kurzy a školení

Analýza dat

IBA LF MU nabízí kurzy a školení v oblasti analýzy dat. Jestliže si chcete svá data zpracovávat sami a nevíte, jak na to, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme zaškolení a praktické kurzy analýzy dat jak na individuální bázi, tak i pro skupiny. Kurz připravíme přesně podle vašich požadavků, včetně výukových materiálů. Kurz může být zaměřen na jakoukoliv oblast analýzy dat, od přípravy experimentů přes sběr a management dat až po nejrůznější analytické přístupy a data mining.

Management kvality

V rámcio ESF projektu č. CZ.1.07/2.2. 00/07.0012 pořádá IBA MU ve spolupráci se společností Q-COM, s r.o., kurzy zaměřené na různé aspekty managementu kvality a IT služeb. Hlavním cílem projektu je pomoc cílovým skupinám – tj. akademickým institucím, jednotlivým interním útvarům a samostatným pracovištím VŚ v ČR jakož i vlastním pedagogickým odborným pracovníkům a studentům při získání teoretických a praktických znalostí v oblastech implementace procesního přístupu integrovaných systémů managementu. Nabídka obsahuje celkem 15 specializovaných kurzů provázaných do uceleného výukového systému, které mohou být přednášeny v libovolném pořadí a vytvářet tak specifické studijní programy s teoretickou i praktickou částí.

Práce s PC

IBA LF MU pořádá a poskytuje kurzy v oblasti práce s PC, zejména pokud jde o kancelářské aplikace, grafický a analytický software a programování. Tato školení jsme schopni přizpůsobit požadavkům a úrovni účastníků, lze tedy uspořádat kurz pro začátečníky i pokročilé, počítačové odborníky i běžné uživatele. Kurzy lze také přizpůsobit oboru, v měmž účastníci pracují (management, analýza dat, programování, běžná kancelářská činnost...). Školení jsme schopni připravit zejména pro aplikace z dílny společností Microsoft (Word, Excel, PowerPoint, Project) a Adobe (Acrobat, Photoshop , Illustrator, InDesign, Dreamweawer, Flash, Flex).